Inwestycje hotelowe

Hotel Warszawa

W hotelu znajdują się 142 pokoje i apartamenty – wszystkie są zaprojektowane indywidualnie, z niezwykłą starannością o szczegóły. Łazienki zostały wykończone marmurem najlepszej jakości, dobranym z najlepszych światowych źródeł. Każda z łazienek posiada indywidualnie dobrane lustro firmy Etap.

zdjecie zdjecie zdjecie

Hotel Anders w Starych Jabłonkach

Hotel Anders to czterogwiazdkowy obiekt położony w malowniczym miejscu nad brzegiem jeziora w otoczeniu legendarnych Lasów Taborskich. W hotelu tym zrealizowaliśmy zamówienie na lustra podświetlane LED z lusterkiem powiększającym zgodnie z indywidualnym projektem klienta oraz dodatkowo wyposażyliśmy pokoje w standardowe lustra gładkie.

zdjecie zdjecie zdjecie

Hotel Ascot w Krakowie

Hotel Ascot to czterogwiazdkowy obiekt posiadający 105 miejsc noclegowych w samym centrum Krakowa. W hotelu Ascot zrealizowaliśmy zamówienie na wyposażenie nowoczesnych łazienek w podświetlane lustra LED w tym dwóch łazienek dla osób niepełnosprawnych.

zdjecie zdjecie zdjecie

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska to ogromny resort nad morzem oferujący swoim klientom oprócz rozbudowanej bazy noclegowej również park wodny, nowoczesne spa oraz centrum odnowy biologicznej. W Health Resort & Medical SPA Panorama Morska znajduje się 430 pokoi zaopatrzonych w nowoczesne łazienki i wszystkie z nich zostały wyposażone w lustra firmy Etap zrealizowane według indywidualnego projektu klienta.

zdjecie zdjecie zdjecie

Best Western w Füssen

Hotel Best Western znajduje się w malowniczej miejscowości Füssen w Bawarii położonej nad jeziorami i rzekami w otoczeniu górskim. W hotelu Best Western wyposażyliśmy 90 łazienek w lustra podświetlane LED z lusterkami powiększającymi.

zdjecie zdjecie zdjecie